آشنایی با رپورتاژ آگهی :

امروزه رپورتاژ آگهی بهترین بک لینک ممکن است دلیل این امر این است که بک لینک های مدنظر شما برای همیشه در سایت های رپورتاژ کننده ثبت خواهند شد و هرگز حذف نمی شوند.

 

خرید بک لینک بد است به دلیل اینکه در صورت عدم تمدید همیشگی روزی لینک شما از سایت مربوطه حذف خواهد شد و پس از مدتی منجر به افت رتبه شما خواهد شد که اگر تعداد این حذف ها زیاد شود مشمول جریمه قطعی گوگل خواهید شد .

 

که در صورتی که رپورتاژ آگهی انجام دهید با توجه به اینکه شما می توانید همزمان چندین بک لینک را برای خود به صورت دائمی بسازید، تاثیر بسزایی در پیشرفت سئو سایت شما خواهد داشت.

 

در پاسخ این سوال که رپرتاژ چیست می توان گفت رپورتاژ آگهی اصولا مزایای تبلیغات چاپی سنتی را با مقالات ویژه‌ای که توسط یک گزارشگر خبری نوشته می‌شود را ترکیب می‌کند.

 

داستان‌های ویژه اغلب به‌ ویژگی‌های بیشتر و خاص‌تری در مورد شرکت یا محصولات شما به نسبت تبلیغات سنتی می‌پردازد. با این ‌وجود، شما نسبت به مواردی که به چاپ می‌رسد کنترل کمتری دارید.

 

از طریق پرداخت هزینه‌ای بیشتر برای فضای اختصاص‌ یافته به مطلب خودتان، شما قدرت و کنترل کلی بر کلیت پیام موردنظر دارید و این به آن معنا است که شما به ‌طور کامل قادر به اشاره کردن به مزایا محصولات و خدمات یا ارائه یک داستان یا روایت اثرگذار در این زمینه هستید.

 

از میان سایت هایی که ارزش بالای جهت دریافت بک لینک دارند اولیت زیر را در خرید رپورتاژ مدنظر قرار دهید :

سایت های سئو قوی
سایت های خبری قوی
سایت های تفریحی مانند سایت جذاب ترین ها

سایت های تبلیغاتی و نیازمندی ها مانند سایت آگهی کالا

سایت های تبلیغاتی و نیازمندی ها مانند سایت اهوازآگهی

سایت های مرتبط با موضوع فعالیت شما

برای ثبت آگهی رپورتاژ در سایت تفریحی با بخش تبلیغات سایت جذاب ترین ها تماس بگیرید .

برای ثبت آگهی رپورتاژ در سایت تبلیغات و نیازمندی با بخش تبلیغات سایت اهواز اگهی تماس بگیرید .